هزینه هیر فیلر (فیلر مو) در سال 1403 - پارسی زی

16 سریال انیمیشن برتر تاریخ

۱۶ سریال انیمیشن برتر تاریخ بسیاری از سریال های انیمیشنی برای پخش وجود دارد که اگر طرفدار انیمیشن باشید ، این ۱۶ مورد می تواند …

ترکیب درست رنگ‌ها در دکوراسیون، فضای خانه را ماندگار می‌کند!

ترکیب درست رنگ‌ها در دکوراسیون، فضای خانه را ماندگار می‌کند!

ترکیب درست رنگ‌ها در دکوراسیون، فضای خانه را ماندگار می‌کند! اگر خواهان خلق دکوراسیون ماندگار و جدیدی برای فضای داخلی منزل خود هستید و سوالاتی …

کرم گوری و صابون گوری بهترین کرم و صابون لایه بردار پاکستانی

کرم گوری و صابون گوری بهترین کرم و صابون لایه بردار پاکستانی

کرم گوری و صابون گوری از جمله بهترین و با کیفیت ترین کرم و صابون های لایه بردار پاکستانی است که میتواند در کمتر از …

هزینه هیر فیلر (فیلر مو) در سال ۱۴۰۳

برای کسانی که به‌دنبال جلوگیری از ریزش موهای خود هستند، همچنین می‌خواهند حجم آن‌ها را افزایش دهند، یک خبر خوب داریم و آن مربوط به خدمت هیر فیلری می‌شود که ارائه‌دهنگان معتبری در سراسر ایران، شرایط بهره‌مندی از آن را فراهم کرده‌اند.

در این راستا، دکترتو کلینیک بستری است که امکان دسترسی به تمام این ارائه‌دهنگان و هزینه فیلر مو را در اختیار مراجعه‌کننده‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند یک بار دیگر، تجربه داشتن موهای پرپشت و سلامت را به‌دست بیاورند. در این مقاله بیشتر در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد. پس تا انتهای بحث همراه ما بمانید.

هیر فیلر چیست؟

فیلر مو به‌عنوان اولین حجم‌دهنده موها شناخته می‌شود که متشکل از اسید هالورونیک و ۷ نوع پپتید است و استفاده از آن کمک می‌کند تا افراد، موهای پرپشت‌تر و جذاب‌تری داشته باشند. فیلر باعث می‌شود تا گردش خون در سر افزایش پیدا کند و این موضوع منجر به تغذیه فولیکول‌های مو می‌شود.

بنابراین، کسانی که نیاز به توقف ریزش موی خود دارند، یا می‌خواهند ظاهر موهایشان، پرتر از آنچه واقعا هست، دیده شود، می‌توانند به‌کمک دکترتو کلینیک نسبت به دریافت خدمات هیر فیلر از ارائه‌دهنگان معتبر اقدام کنند. اما آیا واقعا مزیت‌های فیلر مو به موارد گفته شده ختم می‌شود؟ در ادامه به این سوال پاسخ داده‌ایم.

معرفی مزایای هیر فیلر

اگر بخواهیم جدا از موارد کلی، به برخی از مهم‌ترین مزیت‌های هیر فیلر اشاره کنیم، به موارد فهرست پایین خواهیم رسید:

 • با فیلر از ریزش مو جلوگیری خواهید کرد.
 • هیر فیلر سرعت رشد مجدد موها را افزایش می‌دهد.
 • با هیر فیلر، ضخامت موها زیاد می‌شود و همین موضوع منجر به پرپشت‌شدن موها می‌شود.
 • گردش خون در پوست سر با هیر فیلر افزایش پیدا می‌کند.
 • با این تکنیک زیبایی، وضعیت سلامت فولیکول‌های مو احیا می‌شود.
 • انجام هیر فیلر، چه قبل و چه بعداز کاشت مو، موجب تقویت موها می‌شود.

خدمات مربوط به هیر فیلر مناسب چه کسانی است؟

خدمات مربوط به هیر فیلر مناسب افرادی است که در فهرست پایین به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • افرادی که تار موهای نازک و شکننده‌ای دارند.
 • کسانی که تجربه یک دوره کاشت مو داشته‌اند.
 • آن دسته از اشخاصی که می‌خواهند تاثیر کاشت مو را افزایش دهند.
 • آن‌هایی که می‌خواهند موهای سرشان به‌طور کلی پرپشت‌تر از قبل جلوه کند.
 • افرادی که در پی رشد بیشتر موهای سرشان هستند.

نحوه تزریق هیر فیلر

ارائه‌دهنگان خدمت هیر فیلر، برای تزریق این ماده به پوست سر، باید از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشند. به همین دلیل است که دکترتو کلینیک فرایند دسترسی به ارائه‌دهنگان معتبر را برای مراجعه‌کننده‌ها تسهیل کرده است.

مراحل تزریق هیر فیلر به این صورت است که ابتدا محل تزریق با الکل تمیز می‌شود، سپس نوبت به بی‌حسی موضعی می‌رسد. در این مرحله، درمانگر یا متخصص به‌کمک سرنگ، مواد فیلر را وارد پوست سر می‌کند. البته فراموش نکنید که برای گرفتن نتیجه، باید چند جلسه این کار تکرار شود.

بهترین برند هیر فیلر

اگر بخواهیم بهترین برند هیر فیلر را معرفی کنیم، قطعا باید به‌سراغ DR CYJ و سوفیدرم برویم. در ادامه آن‌ها را معرفی کرده‌ایم:

 • DR CYJ: این برند متعلق به یک پزشک با همین نام است. DR CYJ محصول کره جنوبی بوده و توسط شرکت کارژن تولید شده است. این برند به‌عنوان قوی‌ترین و جدیدترین شیوه مقابله با کم‌پشتی موی سر شناخته می‌شود و موفق به دریافت تاییدیه وزارت بهداشت شده است. این برند همچنین تاییدیه‌های CE اروپا و FDA آمریکا را به‌دست آورده و لقب اولین فیلر تقویت‌کننده مو را کسب کرده است.
 • سوفیدرم: سوفیدرم یک برند چینی است که تحت لایسنس سوئیس ساخته می‌شود. این هیر فیلر به‌دلیل کیفیت بالا و قیمت به‌صرفه، توسط ارائه‌دهنگان ایرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سوفیدرم باعث تقویت و بازسازی موهای آسیب‌دیده می‌شود و با تغذیه فولیکول‌های مو، نقش مهمی در افزایش و رشد موهای سر ایفا می‌کند.

قیمت خدمات مربوط به هیر فیلر چقدر است؟

با توجه به اینکه دکترتو کلینیک امکان دسترسی به ارائه‌دهنگان معتبر ایرانی را در یک بستر فراهم کرده، وقت آن است تا قیمت هیر فیلر را با هم بررسی کنیم. البته در همین ابتدای کار بگوییم که هزینه این خدمت زیبایی، بستگی به میزان تخصص درمانگر، برند هیر فیلر استفاده‌شده، همچنین شرایط موهای مراجعه‌کننده دارد. بااین‌حال ما در ادامه یک فهرست از قیمت این خدمت آماده کرده‌ایم:

 • قیمت هر جلسه هیر فیلر، در کم‌ترین حالت از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.
 • بالاترین قیمت هیر فیلر که هزینه آن در دکترتو کلینیک ثبت شده، معادل ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

قیمت هیر فیلر کره ای

قیمت هیر فیلر کره‌ای در واقع مربوط به متریال تزریقی از برند DR CYJ می‌شود. به همین دلیل باید بگوییم که بسته به ارائه‌دهنده این خدمت، هزینه هر جلسه، حداقل از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شروع می‌شود. این رقم برای برند DR CYJ تا ۵ میلیون تومان هم می‌رسد. چون همان‌طور که اشاره کردیم، این برند کره‌ای توانسته به نتایج فوق‌العاده‌ای در سراسر دنیا دست پیدا کند. شما می‌توانید برای اطمینان بیشتر، نظراتی که مراجعه‌کننده‌های سابق در دکترتو کلینیک ثبت کرده‌اند را مطالعه کنید.

قیمت هیر فیلر فرانسوی

به‌جز هیر فیلرهای معرفی‌شده، نمونه‌های اسپانیایی و فرانسوی نیز توسط ارائه‌دهنگان معتبر ایرانی در اختیار مراجعه‌کننده‌ها قرار می‌گیرند. نمونه اسپانیایی همان مزولایک است که قیمت آن از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

باید بگوییم که قیمت هیر فیلر فرانسوی نیز، ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برای ارائه‌دهنگان تمام می‌شود. بنابراین، مراجعه‌کننده‌ها باید بدانند که حداقل هزینه پرداختی در هر جلسه، از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کمتر نخواهد بود! البته این قیمت‌ها با توجه به مراکزی که آن‌ها خدمت دریافت می‌کنید، تغییر خواهند کرد.

جمع‌بندی

اگر بخواهیم یکی از روش‌های افزایش زیبایی و سلامت موها را به شما معرفی کنیم، قطعا در مورد هیر فیلر صحبت خواهیم کرد. این تکنیک باعث می‌شود تا ریزش موها متوقف شده و رشد مجدد آن‌ها شروع شود. هیر فیلر خدمتی است که توسط ارائه‌دهنگان معتبری عرضه می‌شود که در این راستا، دکترتو کلینیک امکان دسترسی به آن‌ها را فراهم کرده است. پس همه کسانی که در پی یک شیوه کارآمد برای حفظ جذابیت موهای خود هستند، می‌توانند برای دریافت نوبت از مراکز معتبر اقدام کرده و از نتایج به‌دست آمده، نهایت لذت را ببرند.

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.