بزرگ ترین تولید کننده و فروشگاه صنایع دستی ایران

بزرگ ترین تولید کننده و فروشگاه صنایع دستی ایران

چکیده

در کشور هنرپرور ایران شهرهای مختلفی در حوزه ی صنایع دستی مشغول به فعالیت هستند. تولید صنایع دستی که در زمان های بسیار قدیم شغل عادی و روزمره ی مردم ایران به حساب می آمده است امروزه گاهاً جنبه ی تزئینی نیز پیدا کرده است.
اما در میان همه ی تولید کنندگان، ارائه دهندگان و فروشندگان صنایع دستی آن هایی موفق بوده اند و هستند که کار باکیفیت را به مشتری تحویل دهند.
در واقع مشتری به دنبال جنس و کالای مرغوب می گردد. در این راستا تولیدی و فروشگاه بزرگ هنرلوکس در تلاش بوده و هست که با تولید و عرضه بهترین و باکیفیت ترین محصولات صنایع دستی در صدر جدول قرار بگیرد.

بزرگترین برند صنایع دستی ایرانی ؟؟؟

مجموعه ی صنایع دستی هنرلوکس اصفهان به صنایع دستی بسیار فراتر از صرفاً یک منبع درآمد نگاه می کند. هدف ما ارتقای هرچه بیشتر کیفیت تولیدات صنایع دستی است.
نزول کیفیت صنایع دستی برای کشور ما آسیب های زیادی را به دنبال خواهد داشت. زیرا این سری از کالاها کالاهای صادراتی نیز به شمار می روند. در بسیاری از کشورهای جهان ، ایران را با این محصولات می شناسند.

مثلا قالی ایران هنوز هم در همه جای دنیا طرفداران و مشتاقان زیادی دارد. هم چنین سایر محصولات صنایع دستی مانند خاتم کاری، قلم کاری ، مس و خاتم ، فیروزه کوبی ، میناکاری و غیره در همه جای دنیا شناخته شده و پرطرفدار هستند.
ثبات کیفیت و ثبات نام ایران به وسیله تولید خرید و فروش صنایع دستی در جهان از اهداف مهم هنرلوکس به شمار می رود.
در این راستا و برای نیل به این هدف هنرلوکس در تلاش است که محصولاتی هرچه با کیفیت تر و مرغوب تر را به بازار داخلی و خارجی عرضه کند.

تشخیص صنایع دستی اصل و مرغوب از نامرغوب

ما باید در کشور خود طوری فرهنگ سازی کنیم و اطلاعات و آگاهی مردم در رابطه با صنایع دستی و هنر ایران زمین را افزایش دهیم که نه تنها هنرمندان و کارشناسان بلکه هر ایرانی بتواند یک کالای مرغوب از صنایع دستی را از یک کالای نامرغوب تشخیص دهد.
رسیدن به این مدینه ی فاضله کار سختی نیست فقط نیاز به تلاش و دلسوزی ما تولیدکنندگان و فروشندگان دارد.
با این هدف هنرلوکس اقدام به اطلاع رسانی و درج مقالاتی در فضای مجازی کرده است که بتواند تفاوت های دو محصول باکیفیت و بی کیفیت از محصولات صنایع دستی را به مردم و مشتریان آموزش دهد.

گروه جویای کار صنایع دستی

یکی دیگر از اهداف بزرگ هنرلوکس این است که در افراد جویای کار ایجاد انگیزه کند تا اگر در این زمینه علاقه و استعداد دارند اما خودشان از این میل درونی بی خبر هستند، علاقه و استعداد خود را شناسایی کنند و در جهت رشد و پرورش آن تلاش کنند. تا بتوانند در این زمینه مشغول به کار شده و از ان کسب درآمد کنند.
رقیب کاری
برخلاف خیلی از افراد که ترس از رقیب دارند و وجود رقیب را عامل شکست خود می دانند، مجموعه ی ما همیشه به رقبای خود به عنوان دوست و نقطه ی عطف کار خود نگاه کرده است. داشتن رقبای قوی در این حوزه ما را خوشحال می کند. هرچه رقیبان بیشتر و قوی تری وجود داشته باشد باعث پیشرفت بیشتر و بهتر صنایع دستی خواهد شد و این مساله برای ما بسیار اهمیت دارد.
شغلی که در آن رقیبی وجود نداشته باشد هر روز دچار نزول کیفیت و رکود خواهد شد.
رقیبان با الگو گرفتن از یکدیگر و تلاش برای ارائه دادن محصول و کالای بهتر باعث پیشرفت یکدیگر خواهند شد.
افراد قوی نه تنها هیچ گاه از وجود رقیب هراسی ندارند بلکه به چشم یک انگیزه ی قوی برای بهتر کار کردن و رشد و پیشرفت به آن نگاه می کنند.

گام اول
برای موفق شدن در هر زمینه ای برداشتن گام اول مهم است.
اگر شما همیشه برای برداشتن اولین گام مردد باشید ممکن است سال ها فقط و فقط به یک موضوع فکر کنید اما هیچ گاه در آن زمینه هیچ تلاشی نکنید.
مجموعه هنرلوکس اولین گام خود را در سال ۱۳۹۰ برداشت. در آن سال بعد از فراهم کردن مقدمات کار و تعینن اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود با افتخار و عشق وارد عرصه ی تولید صنایع دستی شدیم.

تولید انواع ضروف میناکاری

با توجه به سابقه تولید این درسته از محصولات هنری دست ساز باید توجه داشته باشیم که از بزرگترین و برترین برند های تولید ظروف میناکاری روی مس اصفهان را با توجه به وجود بسیاز زیاد تولید کنندگان ظروف میناکاری به گالری هنرلوکس داد چرا که با طراحی نمونه های خاص و متفاوت از کارهای بازاری توانسته جایگاه بالاتری نسبت به تولید کندگان عادی بازار داشته باشد.
استخدام بیش از ۱۰۰ نیرو به صورت حضوری و دورکاری جهت نقاشی بر روی ظروف میناکاری با تنوع بالایی محصولات از جمله بشقاب و گلدان و قندان و شکلات خوری و… در تعداد های نامحدود در کمترین زمان ممکن….

راه رسیدن به هدف

راه رسیدن به اهداف از دل مشکلات کوچک و بزرگ می گذرد. اما این مشکلات در مقابل لذت و شیرینی موفقیت بسیار کوچک تر هستند. هرکاری سختی خود را دارد و تلاش های زیادی می طلبد تا به نتیجه برسد. اما وقتی پس از تلاش و کوشش و مواجه با سختی ها به نتیجه دلخواه خود برسید به خود افتخار خواهید کرد و سختی راه از جسم و روحتان زدوده خواهد شد.
وقتی نگاه کنید که نه تنها خودتان موفق هستید و نام مجموعه ی شما به عنوان بزرگ ترین تولید کننده و فروشگاه صنایع دستی ایران برده می شود، بلکه برای افرادی نیز ایجاد اشتغال و کارآفرینی کرده اید، تمام خستگی ها را فراموش کرده و احساس رضایت و شادی وصف ناپذیری خواهید داشت.

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.