چرا خرید فرش 1200 شانه از ساویز بافت، انتخابی هوشمندانه است؟ - پارسی زی
بهترین پلتفرم ترید کردن در بروکر ifc

بهترین پلتفرم ترید کردن در بروکر ifc

بروکر ifc برای سرمایه‌گذاری در بازار فارکس یا جفت ارزها علاوه بر اینکه تسلط بر دانش اقتصاد و اصول معامله‌گری لازم است، باید به دنبال یک …

آموزش سئو از صفر تا صد (رایگان)

آموزش سئو از صفر تا صد (رایگان)

چکیده : با آموزش سئو رایگان دیگر نیاز نیست که بخواهید برا یادگیری سئو هزینه زیاد پرداخت کنید.   آموزش سئو صفر تاصد به صورت رایگان …

تفاوت چاپ افست و دیجیتال

تفاوت چاپ افست و دیجیتال

تفاوت چاپ افست و دیجیتال در چیست؟ اگر با خدمات چاپی زیاد سروکارداشته باشید حتما انواع روش‌های چاپ و تفاوت‌های آن‌ها با یکدیگر را می‌دانید. …

چرا خرید فرش ۱۲۰۰ شانه از ساویز بافت، انتخابی هوشمندانه است؟

مسلما خریداران در هنگام انتخاب و خرید فرش ماشینی با تنوع شانه و تراکم روبرو هستند و همه می‌دانند که فرش های ماشینی در نوع بافت و متراکم بودن با هم تفاوت دارند؛ یکی از این محصولات که تولید آن مدیون پیشرفت صنعت فرش است، فرش ١٢٠٠ شانه است که بالا بودن ظرافت و زیبایی آن سبب شده است تا نقش اصلی را در تزیین دکوراسیون داشته باشد و با وجود آن که قیمت بالاتری نسبت به دیگر بافته‌ها دارند؛ ولی از نظر خانواده‌ها خرید فرش ۱۲۰۰ شانه انتخابی ایده آل و هوشمندانه است.

فرش 1200 شانه

زیبایی، ظرافت و ریز بافتی تنها ملاک خرید فرش ۱۲۰۰ شانه نیست؛ بلکه بافت منسجم و فشرده آن و دست یافتن به کیفیت عالی با ماندگاری بالا به دلیل به کار رفتن الیاف مرغوب گران قیمت در بافت آن دلیلی است تا خریداران در هنگام خرید از قیمت آن چشم پوشی کنند و فرشی خریداری کنند که دست کم چند سال مهمان خانه آن‌ها باشد و این است دلیل پرفروش بودن این بافته‌ها.

ویژگی‌هایی اعم از زیبایی بسیار، ریز بافتی، کیفیت و ماندگاری بیشتر این فرش های ماشینی نسبت به دیگر محصولات سبب شد تا کاشان که در صنعت فرش پیشتاز و سرآمد بود، به فکر تولید این بافته‌ها شود و بدین صورت اولین فرش ١٢٠٠ شانه در کاشان در سال ۱۳۹۴ تولید شد.

تولید کنندگان از جمله فرش ساویز بافت نیز از علاقه خریداران به فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه که در کیفیت و زیبایی حرف اول را می‌زد، استفاده کرده و ترغیب شد تا دنیای متفاوتی از طرح و نگاره‌ها را روانه بازار کند و فرش ۱۲۰۰ شانه جدید در طرح‌ها و نگاره‌های سنتی، کلاسیک و مدرن تولید کند.

از زیبایی چشم گیر فرش ١٢٠٠ شانه غافل نشوید

طرح و رنگ فرش های ماشینی می‌تواند نقش مهمی در ایجاد هماهنگی بین وسایل در دکوراسیون داشته باشد. وقار، شکوه و اصالت یک فضا و دکوراسیون را می‌توان با استفاده از فرش ١٢٠٠ شانه ایجاد کرد. در گذشته زیبایی دکوراسیون با استفاده از قالی‌های دستباف رقم می‌خورد و فرش های ماشینی نقش کف پوش منازل را می‌توانستند ایفا کنند و در زیبا ساختن دکوراسیون نقش مهمی نداشتند.

تولید فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان برای اولین بار در دل کارخانه‌های این شهر نشان داد که اصالت و ابهت را می‌توان با خرید فرش های ماشینی به خانه‌ها هدیه کرد. طرح‌ها و نگاره‌هایی که چشم نواز خانه‌های ایرانی شد و برای دکوراسیون‌های سطلنتی و فاخر، گزینه ایده عالی به حساب آمد.

اولین طرح‌های فرش ١٢٠٠ شانه کاشان الهام گرفته از قالی‌های دستباف بود؛ چون طرح و نگاره‌های قالی‌های دستباف، نماد هنر و فرهنگ ایرانی محسوب می‌شد و طرح‌ها و نقشه‌های آن جذابیت خاصی برای ایرانیان داشت.

وقتی زمینه برای تولید فرش های دستباف گونه فراهم شد، تولید کنندگان کاشانی توانستند نقش و نگارهای ایرانی که خود زندگی است و آینه از عقاید، فرهنگ و آداب و رسوم ایرانیان است را در تار و پود فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان جای دهند و بدین صورت زیباترین فرش های ۱۲۰۰ شانه تولید شد که زیبایی و ظرافت آن حرف اول را می‌زد و کف پوشی شاعرانه برای منازل ایرانی بود و این افتخاری بود برای صنعت فرش ماشینی تا دیگر به محصولات ماشینی به چشم کف پوش نگاه نشود؛ بلکه زیبایی طرح و نگاره آن بتواند زیبایی دکوراسیون را بیشتر سازد و بدین صورت طرح‌ها و نگاره ای معروف ایرانی اعم از طرح‌های ترنج دار و لچک، طرح‌های افشان، اسلیمی، واگیره، بته جقه و… توانستند زیبایی شان را روی فرش ۱۲۰۰ شانه به رخ بکشند و همانندی الماس در کف دکوراسیون بدرخشند.

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته در ظرافت حرف اول را می‌زند

فرش 1200 شانه گل برجسته

تولید ۱۲۰۰ شانه در کارخانه‌های فرش کاشان و تقاضا و استقبال بی نظیر از این بافته‌ها، سبب شد تا تولید کنندگان به اقدامات جالبی دست بزنند و فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته تولید کنند که طرح و نقشه‌های آن برجسته و حالتی سه بعدی دارند.

شاخه‌های دورانی همرا با برگ‌ها و گل‌ها در طرح افشان، بته‌های سرکج طرح بته جقه، ترنج و لچک‌های در طرح‌های ترنج دار و… وقتی جلوه و جذابیت بیشتری دارند که به صورت نقش برجسته روی سطح هایبالک بافته شوند و تولید این بافته‌ها با طرح و نگاره‌های زیبایی که دارند، کف پوشی شاعرانه برای منازل ایرانی به حساب آمد و نشان از خلاقیت و توانایی منحصر به فرد تولید کنندگان ایرانی دارد که اولین بار در کاشان تولید شد.

در تولید فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته کاشان در کارخانه‌های این شهر، با استفاده از الیاف هایبالک و آکریلیک، این برجستگی روی سطح ۱۲۰۰ شانه ایجاد می‌شود و تفاوت در جنس الیاف این بافته‌ها با ۱۲۰۰ شانه های غیر برجسته سبب بیشتر شدن قیمت فرش گل برجسته ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ شده است.

کیفیت فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ را مرور کنید

کیفیت بالای فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ را می‌توان به راحتی فهمید. وقتی به سطح فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه دست کشیده شود، به راحتی می‌توان به بافت منسجم، فشرده و توپر آن پی برد و اینکه انگشتان نمی‌توانند بین ریشه‌ها بروند و این نشان از آن دارد که گرد و غبار و ذرات ریز نمی‌توانند بین بافت فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ نفوذ کنند و این نشان از دوام و ماندگاری بالایی دارد.

شانه ۱۲۰۰ (تعداد گره‌های زده شده در یک متر از عرض) و تراکم طولی ۳۶۰۰ (تعداد گره‌های زده شده در یک متر از طول)، نشان دهنده حجم بالایی از تعداد گره در یک متر از طول و عرض دارد و متراکم بودن فرش ١٢٠٠ شانه، سبب بافت ریزتر و ظریف تر شده است و اینکه نقش و نگاره‌های آن، وضوح بیشتری دارند.

این حجم از گره سبب شده است تا این بافته با استفاده از الیاف با متریال باکیفیت و در عین حال ظریف و نازک تولید شوند تا زیبایی طرح دیده شود و نقشه جلوه داشته باشد.

ارزش واقعی فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه چقدر است؟

بدون تعارف باید گفت که قیمت و هزینه ای که قرار است خریدار بپردازد یکی از معیارها و آیتم‌های مهم در خرید است؛ ولی تنها ملاک نیست؛ چون آمار فروش نشان می‌دهد که بالا بودن قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۱۲۰۰ شانه نسبت به دیگر محصولات با شانه و تراکم پایین نتوانسته است از ارزش آن کم کند.

دلیل آن هم چیزی نیست جز اینکه با خرید فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه می‌توان به زیبایی و کیفیت دست یافت. دست یافتن به ظریف ترین طرح‌ها و نگاره‌های ایرانی، کیفیت بالا و بافت منسجم و فشرده سبب شد تا ایرانیان از قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه غیر برجسته و برجسته چشم پوشی کنند و انتخابی هوشمندانه انجام دهند.

اصلا چرا فرش ۱۲۰۰ شانه ساویز بافت؟

دستگاه بافت فرش 1200 شانه ساویز بافت HCIx2

صنعت فرش کاشان به محض ورود دستگاه‌های پیشرفته وندویل، دستخوش تغییر و پیشرفت قرار گرفت و تولید فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه افتخاری برای ایرانیان رقم زد.

فرش ساویز بافت https://www.savizbaft.com با وارد کردن چهار دستگاه HCIx2 و تولید بافته هایی باکیفیت در طرح ها و نگاره های زیبای ایرانی توانسته است به عنوان معروف ترین برند فرش کاشان شناخته شود و این افتخار را دارد که توانسته است با فروش مستقیم و بی واسطه، قیمت فرش کاشان را به صورت عمده و تولیدی ارائه دهد.

بافت ریز و ظریف فرش ۱۲۰۰ شانه ساویز بافت با استفاده از بهترین الیاف مرغوب و ارائه قیمت مناسب، سبب رضایت مشتریان از محصولات شده است.

 

ممنونیم که از پیج اینستاگرام ما حمایت می کنید و عضو می شوید

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 12 مهر 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.