معرفی مجموعه مهر خاتم مشکات - پارسی زی
9 فرق فیشال و پاکسازی، کدام بهتر است؟

9 فرق فیشال و پاکسازی، کدام بهتر است؟

۹ فرق فیشال و پاکسازی، کدام بهتر است؟ احتمالا تصور می­کنید پاکسازی و فیشال صورت هر دو یک تکنیک کاربردی برای افزایش طراوت و شادابی …

سنگ پوکه معدنی

سنگ پوکه معدنی

پوکه معدنی که در نتیجه فعالیت های آتشفشانی به وجود می آید به نام های پوکه، زنگ، کیسیر و توف نیز شناخته می شود. با …

” با فرصت تابستانه گل فروشی VIP Shop ، بدون تحمل گرما طبیعت را به خانه ببرید”

” با فرصت تابستانه گل فروشی VIP Shop ، بدون تحمل گرما طبیعت را به خانه ببرید”

” با فرصت تابستانه گل فروشی VIP Shop ، بدون تحمل گرما طبیعت را به خانه ببرید” ” گل فروشی VIP Shop، فرصتی تابستانه برای …

مجموعه فرهنگی هنری مشکات تنها مرکز تخصصی فعالیت در زمینه هنری بوده که با پشتوانه به هنر هنرمندان ایرانی موفق به خلق محصولاتی درخور شان و شخصیت هنر و تمدن چند هزار ساله ایرانی شده است. این مجموعه در سال ۹۸ هجری شمسی با تکیه بر توان هنرمندان تماماً ایرانی تاسیس گردید. زمینه‌های مختلف فعالیت مجموعه فرهنگی هنری مشکات را می‌توان در چندین عنوان دسته‌بندی نمود.

مهر خاتم

مهر خاتم

اولین و بزرگترین اقدام این مجموعه ابداع سبک جدیدی از هنر ایرانی با بهره‌ گیری تاریخ و تمدن چند هزار ساله ایرانی می‌باشد با اندک تأملی در سیر تاریخی ایران میتوان دریافت که تمامی شاهان و تاج الملوک‌های ایرانی از یک هنر بسیار مخصوص به جهت متمایز کردن و تشخص نام خویش نسبت به سایرین استفاده می‌کردند که همان مهر خاتم ایرانی می‌باشد. مهر خاتم را می‌توان نخستین بار به کوروش بزرگ که همان به وجود آورنده سلسله بزرگ هخامنشی می‌باشد نسبت داد و با اندک ملاحظه‌ای به نقوش و هنر ایرانی به جا مانده از بقایای تخت جمشید میتوان به یقین رسید که نخستین بار این هنر دست ایرانی توسط کوروش به کار گرفته شد. و اینک مجموعه فرهنگی هنری مشکات به جهت امتداد هنر چند هزار ساله ایرانی اقدام به تولید اختصاصی مهرخاتم فلزی در اجناس گوناگون که عبارت است از طلا نقره برنز و برنج کرده است تا احیاگر این هنر خاص ایرانی شود. مطلبی که برای شما عزیزان لازم به ذکر و قابل توجه می‌باشد این است که مهر خاتم مشکات اقدام به به کارگیری ترکیبی از فلزهای ارزشمند به همراه سنگ‌های با ارزش مانند سنگ شریف عقیق سنگ فیروزه زمرد و یاقوت و سایر سنگ‌های قیمتی کرده است. وجود چنین سنگ‌هایی مزید بر علت می‌باشد بر این مطلب که محصولی که مشتریان و سروران این مجموعه خریداری می‌کنند بسیار نفیس و ارزشمند می‌باشد زیرا هر کدام از محصولات ترکیبی از فلزهای ارزشمند مانند طلا سنگ‌های بسیار شریفی مانند زمرد و یاقوت می‌باشد علاوه بر این به کارگیری هنر خاص میناکاری در جای جای گوناگون مهر خاتم توسط مجموعه بزرگ مهر خاتم مشکات ‌ترین و به یادماندنی‌ترین خرید و هدیه را برای شما و زیباترین اثر هنری و ارزشمند را برای نام شما فراهم می‌کند.

مهر انگشتری

بیشک با شنیده شدن کلمه مهره خاتم انگشتری شاهان و سلاطین ایرانی در تمدن‌های مختلف یادآور تمامی کسانی که به تاریخ ایران واقف هستند خواهد شد و لازم به ذکر است که در تمامی دوره‌های تاریخی ایران در تمامی تمدن‌ها نقشی از مهر خاتم انگشتری وجود دارد که غیر قابل انکار است مانند امضا قتل جناب امیرکبیر که توسط ناصرالدین شاه قاجار صادر شد که بر آن مرقوم اثر مهره خاتم ناصرالدین شاه وجود داشت که نشان از رضایت وی بر کشته شدن امیرکبیر داشت اینک مهر خاتم مشکات با بهره‌گیری از اشکال گوناگون و هنر خالص ایرانی اقدام به تولید انواع گوناگون مهر خاتم انگشتری در جنس نقره و طلا کرده است که با بهره‌گیری از بهترین دستگاه‌های روز دنیا و بهترین متدهای انگشترسازی در کشورهای مختلف این هنر ایرانی را به مرحله کمال رسانده است لازم به ذکر است که عیار نقره استفاده شده در انگشترهای مهر خاتم مشکات عیار ۹۵۰ می‌باشد که تقریباً بالاترین عیار مخراجی در بازار بوده و حکاکی بر روی این انگشتر با ارزش بر روی سنگ شریف می‌باشد.

 

خدمات پس از فروش

یکی از افتخارات این مجموعه بزرگ پشتیبانی بسیار قوی و خدمات پس از فروش درخور شأن این مجموعه بزرگ می‌باشد. از موارد خدمات پس از فروش پشتیبانی این مجموعه می‌توان به ارسال کالا در کمترین زمان ممکن توسط پست سفارشی ویژه اشاره کرد همانطور که پس از ارسال محصولات نیز با پیگیری مکرر از رضایت شما عزیزان مطلع شده و با بررسی انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان اقدام به رفع مشکلات احتمالی نموده. در نتیجه آنچه برای مشتریان عزیز و بزرگوار این مجموعه لازم است دانسته شود این است که اطمینان کامل از خرید خود داشته و بدانند که در جای جای سفارش محصولات مشکات ما در کنار شما عزیزان ایستاده‌ایم و رضایت شما بزرگواران اولین اولویت ماست.

 

شناسنامه اصالت

آنچه از یک مجموعه بزرگ و اصیل متوقع می‌باشد این است که تمامی محصولات اصیل خود را به شناسنامه اصالت مجهز کند که بر روی آن بارکد گارانتی و اطلاعاتی درباره محصول و همچنین امضای حکاک و تاریخ تولید بر روی آن نوشته شده باشد زیرا آنچه که یک هنر دست ساز را منحصر به فرد می‌کند شناسنامه تولید آن هنر می باشد.
۵٫ طراحی نام و متن دلخواه: یکی دیگر از مواردی که باعث افتخار این مجموعه است طراحی تخصصی نام و متن دلخواه شما بزرگواران است که توسط برترین گروه طراحی کشور در این زمینه صورت گرفته و با استفاده از نرم‌افزارهای مختلفی مانند فتوشاپ و کلک و میرعماد همینطور نرم‌افزارهای تخصصی دیگر انجام می‌پذیرد و لازم به ذکر است که طراحان این مجموعه خود جزوی از انجمن خوشنویسان بوده‌اند که طریقه انواع و اقسام رسم الخط خاص ایرانی را در تار و پود قلب خود حک کرده برای شما عزیزان به کار می‌برند. مطلبی که مسلم است این است که با وجود چنین اساتید هنرمند و خطاطی نام شریف و مبارک شما عزیزان با هنری‌ترین و زیباترین رسم الخط ممکن طراحی شده و به منظر شما عزیزان می‌رسد.
۶٫ باکس و بسته‌بندی: تنها مجموعه‌ای که تنوع مختلفی در زمینه بسته‌بندی خود دارد می تواند مجموعه فرهنگ هنری مشکات باشد که طبق درخواست مشتریان عزیز و طبق انتخاب آنها س و بسته‌بندی‌های شکیل خود را به آن بزرگواران اختصاص داده در قالب‌های پستی مختلف بسته را به دست بان آن‌ها می‌رساند.

مهرخاتم

حکاکی:

تا چندی پیش مجموعه بزرگ و هنری مشکات حکاکی نام‌های شما سروران عزیز را بر روی ورق استیل نیز صورت می‌داده است. اما آنچه در خور توجه است شجاعت این مجموعه در حذف حکاکی بر روی ورق استیل بوده است که با توجه به کیفیت بسیار ضعیف آن و علی رغم استفاده فعلی دیگر مهرسازان از این ورق استیل بی‌کیفیت اقدام به حذف این نوع حکاکی کرده است و بعد از آن تمامی حکاکی‌های نام‌های شریف شما عزیزان بر روی سنگی شریف و اصیل صورت گرفته است. ارزان بودن و اقتصادی بودن به کارگیری ورق استیل به نسبت سنگ شریف عقیق را منکر نمی‌شویم و شاید اگر عملکرد مجموعه بزرگ مشکات در تولید مهر خاتم و حکاکی نام شما بر آن بود که با هزینه کمتر محصولات فاقد شرایط کیفی را به دست شما عزیزان بسپارد قطعاً استفاده مکرر از ورق استیل که دقت حکاکی در آن یک صدم می‌باشد قابل فکر و تامل بود اما تمامی مشتریان عزیز و سروران این مجموعه مستحضرند که رضایت و کیفیت در مجموعه بزرگ مشکات مطلبی می‌باشد که غیر قابل جدایی بوده و علی رغم هزینه بالای سنگ شریف عقیق باز هم این نکته را تحمل کرده محصولی اصیل در اختیار شما بزرگواران قرار می‌دهیم و به این مطلب افتخار می‌نماییم زیرا رضایت شما اولویت ماست.

یکی از زیباترین و خاص‌ترین چیزهایی که هر آدم متشخص شیک پوش و خاص پسندی برای خودش انتخاب می‌کنه مهر خاتم هستش چونکه با وجود حکاکی نام شریف شما بر روی سنگ شریف عقیق که سوار شده بر بهترین فلزهای روز دنیا مثل طلا و نقره و برنز و برنج ارزش زیادی رو برای نام و اسم و برند شما فراهم می‌کنه در این مقاله می‌خوام چند تا از علت‌های مهم خرید مهر خاتم از مجموعه بزرگ مهر خاتم مشکات رو بهتون بگم.

طراحی اختصاصی مهر

همه ما در رفت و آمدهای روزمره‌مون با انواع و اقسام مهر فروش‌ها روبرو شدیم و خیلی از ماها که در شرکت‌های خاصی مشغول به کار هستیم و یا در اداره‌های مختلف و یا بانک‌ها و یا مطب دکترها و همینطور دفتر وکلای مختلف در رفت و آمد هستیم خیلی از مهرهای مختلف رو اونجاها دیدیم ولی مهری که مهر خاتم مشکات به شما تقدیم می‌کنه خاص‌ترین جذاب‌ترین مهره خاتمی هستش که شاید در طول عمر شریفتون دیده باشید. جالبه که بدونید طراحی تمامی مهرهای مجموعه مهر خاتم مشکات با بهره‌گیری از هنر هنرمندای ایرانی هست جالب‌تر این هستش که بدونید مهر خاتم مشکات با اعزام افراد مختلف تاریخ شناس به مناطق مختلف تاریخی نمادها و اشکال مختلفی رو در کنار هم قرار داده تا بتونه مهر خاتم مخصوص به هر دوره تاریخی رو تولید کنه که از این دوره‌های تاریخی میشه به دوره کوروش کبیر که همان موسس تمدن هخامنشی بوده اشاره کنیم و یا به جانشین اون یعنی داریوش کبیر و یا به بقیه پادشاهان مثل نادرشاه افشار و یا پادشاهان سامانی و پادشاهان آریایی اشاره کنیم. پس مجموعه مشکات آرت یکی از قدیمی های رشته طراحی مهر خاتم هست.

سفارش مهر خاتم

خب برای ثبت سفارش شما از چند طریق می‌تونید سفارش خودتون رو ثبت کنید و تمامی بچه‌های این مجموعه در اپلیکیشن‌های اینستاگرام واتساپ ایتا و تلگرام و همینطور در سایت مشکات آرت اقدام به ثبت سفارش شما می‌کنند و شما می‌تونید در کمتر از نیم ساعت سفارش مهر خاتم و یا انگشتر خودتون رو ثبت کنید و بعد از ثبت سفارش چون که محصول شما یک محصول تلفیقی از ساخت دست هستش حدود دو الی سه هفته زمان می‌بره تا محصول شما ساخته و پرداخته بشه و براتون ارسال بشه منتها برای کسانی که محصول را در کمتر از این زمان می‌خوان جای نگرانی وجود نداره چون بسیاری از محصولات رو ما با وجود بهترین دستگاه‌هایی که در سراسر دنیا داره استفاده می‌شه می‌تونیم به صورت فوری براتون تولید کنیم ولی جالبه که بدونید هیچ محصولی در مجموعه مشکات آماده نیست و تمامی سفارش‌ها طبق درخواست شما تولید میشن
۴: موارد استفاده مهر خاتم: مهر خاتم در موارد بسیار زیادی کاربرد داره همونطوری که در چند بند بالاتر براتون توضیح دادم تمام کسانی که بیزینس و کسب و کار دارند می‌تونند از مهر خاتم برای زیبایی هرچه بیشتر و تمام‌تر نام و برند خودشون استفاده کنند منتها ما مهر خاتم را به همه پیشنهاد نمی‌کنیم شاید این رو ندونید ولی ما فقط به کسانی که شخصیت و نامشون براشون ارزش داره مهر خاتم رو پیشنهاد میدیم.

خرید و سفارش مهر خاتم

خدمات جانبی

در کنار محصول مجموعه بزرگ مشکات همیشه یک هدیه بسیار خاص براتون در نظر گرفته و چون این هدیه یک سورپرایز هستش هیچ اشاره‌ای در این قسمت از این مقاله بهش نمی‌کنم. در کنار این هدیه یک شناسنامه اصالت برای محصولتون زده میشه که نشون از تعلق این محصول به شخص شما داره. نشانه‌ای از بارکد گارانتی بر روی شناسنامه وجود داره و همینطور اشاره به جنس محصول و نوع و تاریخ تولید و همینطور امضای حکاک در شناسنامه قرار داده شده. برای استفاده بهتر از مهر خاتم و انگشتری که سفارش می‌دید ما یک استامپ فوق العاده براتون قرار میدیم که برندش شاینی هست. علاوه بر استامپ ما براتون کیف چرمی طبیعی در رنگ‌های مختلف و با لوگوی اختصاصی مشکات براتون تدارک دیدیم و به این دو مورد هم اکتفا نکردیم و علاوه بر این‌ها براتون جعبه خاتم کاری و میناکوبی که کار دست بچه‌های اصفهان هستش رو هم در نظر گرفتیم.
۶: ماندگاری: یکی از بزرگترین نقاط قوت این مجموعه و مهر خاتم ماندگاری مادام العمری این محصول هستش تقریبا میشه گفت که اگر شما مهر خاتم را از هر جای دنیا تهیه کنید در یک پایه پلاستیکی و با جوهر شارژی این محصول رو براتون قرار میدن ولی چون پایه محصولات ما از بهترین فلزهای دنیا مثل طلا و نقره و برنز هستش و همینطور حکاکی محصولات شما بر روی سنگ شریف عقیق انجام می‌شه شما می‌تونید تا ده‌ها سال این محصول رو با کیفیت روز اول ازش بهره ببرید. پس در نتیجه باید خدمتتون بگم که شما مهر خاتم رو یک بار فقط یک بار تهیه می‌کنید و علاوه بر اینکه کلاس و سطح پرستیژ شما رو بالا می‌بره یک محصول و هدیه ماندگار هست پس همین الان می‌تونید با مراجعه به صفحاتی که براتون گفته شد اقدام به ثبت سفارش کنید و نام و برند شخصی خودتون رو اختصاصی و با بهترین طراحی حک کنید.

 

قیمت مهر خاتم

شما می توانید برای خرید، سفارش و همچنین اطلاع از آخرین قیمت مهر خاتم با جستجوی کلمه مهر خاتم در اینترنت وارد وبسایت ما شوید.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 28 فروردین 1403
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.