تعبیر خواب گریه برای مرده

تعبیر خواب گریه برای مرده

تعبیر خواب گریه برای مرده تعبیر خواب گریه زاری برای مرده ، اشک ریختن مرده و بغل کردن مرده و گریه کردن همگی در سایت …

تعبیر خواب زلزله ، بدون خسارت در خانه چیست از نظر روانشناسی و شکافتن زمین

تعبیر خواب زلزله ، بدون خسارت در خانه چیست از نظر روانشناسی و شکافتن زمین

تعبیر خواب زلزله تعبیر خواب زلزله ، بدون خسارت در خانه چیست از نظر روانشناسی و شکافتن زمین همگی در سایت پارسی زی . امیدواریم با …

تعبیر خواب کبوتر ، سفید و سیاه و چاهی و قهوه ای و مرده و سبز زخمی در خانه

تعبیر خواب کبوتر ، سفید و سیاه و چاهی و قهوه ای و مرده و سبز زخمی در خانه

تعبیر خواب کبوتر تعبیر خواب کبوتر ، تعبیر خواب کبوتر خاکستری ، تعبیر خواب آزاد کردن کبوتر ، تعبیر خواب پرنده زیبا ، پرنده سفید …

تعبیر خواب سوسک

تعبیر خواب سوسک , تعبیر خواب سوسک ریز , تعبیر خواب سوسک سفید , تعبیر خواب سوسک در خانه

تعبیر خواب سوسک ریز و بالدار و قهوه ای ، تعبیر خواب سوسک مرده در غذا و دهان ، سوسک خوردن و کشتن ، سوسک در خانه در خواب چیست ، دیدن سوسکهای سفید و مارمولک و عنکبوت همگی در سایت پارسی زی . با ما همراه باشید.

سوسک در خواب

محمد بن سیرین دیدن سوسک در خواب را ترسو بودن و حقیر شدن و خواری می داند.

امام صادق ع دیدن سوسک در خواب را دشمنانی می داند که می خواهند برای شما مشکلی به وجود بیاورند.

منوچهر مطیعی معتقد است که خواب سوسک مانند دیگر حشرات است و دشمنی ضعیف و پست است که به شما آسیبی نمی تواند برساند ولی شما را به زحمت می اندازد.اگر سوسکی را روی بدن خود ببینید که راه می رود تعبیر این می شود که مدتی گرفتار می شوید و یا بیمار می شوید.

مولف می گوید دیدن سوسک در خواب اشاره به دشمنی دارد که حقیر و ضعیف است و نمی تواند به شما آسیب برساند ولی شما را آزرده خاطر می کند و مزاحمتان می شود.

مطلب مرتبط : تعبیر خواب مرده ، پول و طلا بدهد و آرایش کرده مدفوع کند و مرده را کتک زدن

معبران غربی می گویند که دیدن سوسک نشانه دهنده این موضوع است که شما انسان خونگرمی هستید و در روابطتان با دیگران به گرمی برخورد می کنید.اگر سوسکی از بالای سقف به پایین بیفتد نشان دهنده این است که کار شما متوقف می شود.

اغلب ما همیشه آرزو از سوسک ها نداریم و معمولاً وقتی این حشرات منزجر کننده را می بینیم در جایی از آنها دیده ایم یا شنیده ایم. دیدن سوسک ها در خواب آنها نشانه خوبی است.

بر خلاف دیدن سوسک ها در زندگی واقعی ، دیدن سوسک ها در خواب به معنای این است که با یک فرد بسیار ثروتمند و تأثیرگذار ملاقات خواهید کرد. این فرد ممکن است فردی بسیار قدرتمند و مهم در جامعه باشد و شما فرصتی خواهید داشت که به این شخص نزدیک شوید. اگر کار خود را به خوبی انجام دهید ، حتی ممکن است فرصتی برای بهبود شغلی یا به طور کلی زندگی خود داشته باشید.

همچنین ، خواب سوسک ممکن است به این معنی باشد که شما شانس بالایی در برنده شدن در قرعه کشی دارید و ممکن است بتوانید یک جایزه بزرگ را بدست آورید. شما باید با خرید بلیط قرعه کشی یا شرکت در برخی از بازی ها ، شانس خود را امتحان کنید.

علاوه بر این ، سوسک نشان دهنده بهبود یا ترقی است. به طور کلی ، این خواب می تواند شانس خوبی به شما بدهد. با این وجود ، دیدن خواب یک سوسک ممکن است به هیچ وجه خوشایند نباشد.

مطلب مرتبط : تعبیر خواب سگ ، سیاه و سفید و زرد و قهوه ای کوچولو و بزرگ+ هار گازت بگیره

تعبیر خواب ترسیدن از سوسک

محمد بن سیرین معتقد است که اگر کسی در خواب سوسک ببیند و از دیدن سوسک وحشت کند و بترسد ، تعبیر این خواب این می شود که او خوار و ذلیل می شودو دشمنان او بر او چیره می شوند.

تعبیر خواب کشتن سوسک

امام صادق ع می غرمایند که ترسیدن از سوسک در خواب نشانه این است که دشمنانی دارید که می خواهند برای شما مشکل به وجود بیاورند.

ابرایهم کرمانی معتقد است که کشتن سوسک های زیاد و کوچک در خانه نشانه غلبه بر مشکلات و دشمنان است.

منوچهر مطیعی می گوید که کشتن سوسک در خواب نشانه رفع مشکل است و دلیل بر موفقیت و غلبه بر دشمن ضعیف است.

لیلا برایت می گوید که کشتن سوسک در خواب نشانه این است که در کارهایتان موفق می شوید.

اگر در خواب ببینید که سوسک بزرگی را می کشید تعبیر این خواب این است که بر دشمنان و کینه توزان غلبه می کنید ، البته این دشمنان از آشنایان و دوستان و اقوام شما هستند.

انلی بیتون می گوید که کشتن سوسک نشان دهنده این است کهزندگی با سعادت و پر ثمری خواهید داشت.

مطلب مرتبط : تعبیر خواب مارمولک ، بزرگ سیاه و مرده در خانه و خاکستری روی دیوار

تعبیر خواب سوسک قهوه ای

جابر مغربی معتقد است که دیدن سوسک قهوه ای چه بزرگ باشد و چه کوچک نشانه این است که یکی یا تعدادی از دوستان شما از روی کینه و یا حسادت می خواهند برای تو مشکل ایجاد کنند و رابطه دیگران را با تو خراب کنند.

سوسک های زیاد در خواب

منوچهر مطیعی معتقد است که دیدن سوسک های زیاد اشاره به نگرانی و تشویش شما دارد به خصوص اگر این موجودات را در خانه خودتان ببینید.

تعبیر خواب سوسک بالدار

منوچهر مطیعی معتقد است که دیدن سوسک بالدار در خواب چه پرواز کند و چه پرواز کند اشاره به گرفتاری دارد.

شیخ طوسی معتقد است که دیدن سوسک های بالدار سیاه در خواب نشانه از دست دادن قدرت و نیرو و زمان و فرصت های شغلی مناسب هستند.

مطلب مرتبط : تعبیر خواب تمساح ، سبز و سفید در آب استخر و مار کوچک در خانه و رودخانه

تعبیر خواب سوسک مرده

دیدن سوسک مرده در خواب خوب است و اشاره به این موضوع دارد که شما فرصت های خوبی نصیبتان می شود و می توانید گذشته تان را جبران کنید.

تعبیر خواب سوسک سفید

کشتن سوسک سفید اشاره به این موضوع دارد که مشکلات بین زن و مرد و یا دختر و پسری که همدیگر را دوت دارند و قصد ازدواج دارند به تدریج از بین می رود.

شیخ طوسی می گوید که اگر در خواب دیدی که سوسک سفیدی را می خوری ، آفات اشرار و افراد مزاحم از شما دور می شوند.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 15 آذر 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.