تعبیر خواب کوتاه کردن مو | کوتاه کردن مو در خواب به چه معناست

تعبیر خواب کوتاه کردن مو

تعبیر خواب کوتاه کردن مو ، کوتاه کردن مو در خواب

سایت پارسی زی یک پورتال تفریحی است که در تمام زمینه های پزشکی و آشپزی و تعبیر خواب و عکس و مدل و خواص مواد غذایی و اس ام اس و جوک و شعر فعالیت می کند.خدمت به شما عزیزان افتخاری است که نصیب همه ما شده است و امیدواریم بتوانیم این خدمت را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.تنها خواهش ما از شما این است که با نظرات خود ما را راهنمایی کرده تا با هم در مسیر هر روز بهتر شدن قرار گیریم.

تعبیر خواب موی کوتاه و بلند برای زن زن

اگر زنی خواب ببیند گیسوانی بلند و آراسته دارد و یا اینکه اگر گیسوانی کوتاه داشته باشد و خواب ببیند گیسوانش بلند شده است تعبیر خواب او خوب است و نشان از این است که او نزد شوهر و خانواده اش عزیز و محترم خواهد بود.

اما اگر زنی در بیداری موی بلند داشته باشد و در خواب ببیند موهایش کوتاه شده است عزت و احترام خود را از دست می دهد و سبک می شود.


تعبیر خواب موی کوتاه و بلند برای مرد

مو و گیسوان بلند برای مردان هم نشانه آبرو، شان، جاه و مقام است. ولی اگر مردی با مو و گیسوان بلند، در خواب موهایش را کوتاه ببیند نشانه بی آبروئی و یا از دست دادن شان و مقام نیست. چون که طبق رسم و رسوم مردها گیسو نمی گذارند.


تعبیر خواب کوتاه کردن مو

در حالت کلی دیدن کوتاه کردن مو در خواب خوب نیست مگر در شرایطی خاص و استثنایی. به هر حال اگر خواب ببینید که موی سرتان را به اجبار کوتاه می کنید نشانه این است که عشق تان را از دست خواهی داد و یا اینکه فردی که برای تو عزیز است و بسیار دوستش دارید از خود خواهی رنجاند. برای مثال می توان به شکست در روابط احساسی دختر و پسر اشاره کرد.

کارل یونگ می گوید :

 • اگر خواب ببینید که موهایتان را کوتاه می کنید نشانه این است که قدرت خود را از دست خواهید داد.
 • اگر خواب ببینید که کسی موهای شما را کوتاه می کند نشانه این است که شما احساس کمبود قدرت می کند و ناعادلانه مورد نقد قرار می گیرید.

تعبیر خواب کوتاه کردن مو از نظر حضرت یوسف (ع)

 • تراشیدن موی سر در خواب، نشانه رهایی از غم است.
 • دیدن درازی موی سر در خواب، نشانه درازی عمر است.
 • دیدن موی سر دراز در خواب، نشانه رنج و مصیبت کم است.
 • دیدن کندن موی سر در خواب، نشانه جدایی از همسر است.

تعبیر خواب تراشیدن موی سر

جابر مغربی می گوید :

 • اگر زنی خواب ببیند که موهای سرش را تراشیده است، نشانه این است که دین و ایمان آن زن دچار مشکل می شود.
 • اما اگر مردی چنین خوابی ببیند از غم و اندوه نجات می یابد و اگر بدهکار باشد بدهی اش را پرداخت خواهد کرد.
 • اگر شخص ثروتمندی خواب ببیند که موهای بدن خود را تراشیده است نشانه این است که فقیر می شود ولی اگر این خواب را شخص فقیری ببیند نشانه این است که ثروتمند خواهد شد.

اسماعیل بن اشعت می گوید :

 • اگر زنی در خواب موهای خود را تراشیده ببیند، نشانه این است که شوهرش فوت خواهد کرد.
 • اگر خواب ببیند که در هنگام حج، کسی موهای سر شما را در حرم مکه تراشید بدانید اگر بدهکار باشید بدهی شما پرداخت می شود و اگر غمگین باشید شاد و خوشحال خواهید شد.

حضرت دانیال می گوید :

اگر فرماندهی و یا اینکه شخص بالا مقامی خواب ببیند که موهای سرش را تراشیده است دلیل بر این است که آن شخص از مقام خود عزل می شود.

همچنین می گوید : اگر شخصی خواب ببیند که موهای سر خود را با تیغ یا موبر زده است آن شخص سود و منفعت بدست خواهد آورد.

امام صادق (ع) تراشیدن مو را بر ۴ وجه می داند :

 • به جا آوردن حج
 • عزت و مقام
 • مسافرت رفتن
 • کامیابی و بهره مندی
 • امنیت

تعبیر خواب قیچی کردن مو

اگر زنی خواب ببیند که گیسوانش را قیچی کرده اند و یا اینکه حس کند گیسوانش قیچی شده است تعبیر این خواب خوب نیست و آن زن بد نام خواهد شد و مورد اتهام و افترا قرار خواهد گرفت. توجه کنید این تعبیر فقط برای گیسوان قیچی شده درست است و برای کوتاه کردن مو درست نیست.

منبع : بارونک

تعبیر خواب کوتاه کردن مو,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر,تعبیر خواب کوتاه کردن مو,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر توسط دیگران,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر دختر,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر خود,تعبیر خواب کوتاه کردن مو با قیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن مو سر,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر دیگران,تعبیر خواب کوتاه کردن مو مرد,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر با قیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر زن,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر مرد,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر مرده,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر خود با قیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر توسط خود,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر دختر بچه,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر فرزند,تعبیر خواب کوتاه کردن مو توسط ارایشگر,تعبیر خواب کوتاه کردن موی مرده,تعبیر خواب کوتاه کردن مو توسط مرده,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر توسط دیگران,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر دختر توسط دیگران,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر مرد توسط دیگران,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر دخترم,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر دختر با قیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن مو سر دختر,تعبیر خواب رنگ کردن موی سر دختر,تعبیر خواب کوتاه شدن موی سر دختر,تعبیر خواب کوتاه کردن مو سر زن,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر خود با قیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن مو سر خود,تعبیر خواب رنگ کردن موی سر خود,تعبیر خواب کوتاه کردن مو با قیچی زن,تعبیر خواب کوتاه کردن مو سر با قیچی,تعبیر خواب کوتاه شدن مو با قیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر مرد با قیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن موی زن با قیچی,تعبیر خواب کوتاه کردن مو سر مرد,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر دیگران,تعبیر خواب کوتاه کردن مو مرده,تعبیر خواب کوتاه کردن موی مرد,تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر توسط مرده

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.