تعبیر خواب پیراهن سفید مردانه ، لباس سفید امام صادق و حضرت یوسف

تعبیر خواب پیراهن سفید مردانه ، لباس سفید امام صادق و حضرت یوسف

تعبیر خواب پیراهن سفید مردانه تعبیر خواب پیراهن سفید مردانه ، لباس سفید امام صادق و حضرت یوسف همگی در سایت پارسی زی.امیدواریم این مطلب …

تعبیر خواب الماس ، سفید و قرمز و آبی و صورتی و زرد و سیاه بزرگ و شکسته

تعبیر خواب الماس ، سفید و قرمز و آبی و صورتی و زرد و سیاه بزرگ و شکسته

تعبیر خواب الماس تعبیر خواب الماس ، سفید و قرمز و آبی و صورتی و زرد و سیاه بزرگ و شکسته همگی در سایت پارسی …

سورسینگ کالا از چین و هرآنچه باید بدانید.

سورسینگ کالا از چین و هرآنچه باید بدانید.

سورسینگ کالا از چین می تواند فعالیت خوبی باشد معمولا مردم جذب خرده فروشانی می شوند که کالاهای بی کیفیت به فروش می رسانند و …

تعبیر خواب گاو

تعبیر خواب گاو ، تعبیر خواب گاو سیاه ، تعبیر خواب گاو وحشی ، تعبیر خواب گاو شاخ دار

تعبیر خواب گاو ، تعبیر خواب دیدن گاو وحشی شاخدار ، تعبیر دیدن خواب گاو مرده چیست ، خواب گاو سیاه در خانه ، تعبیر خواب دیدن گاو وحشی شاخدار سیاه ، تعبیر خواب گاو مریض در خواب ، تعبیر خواب کله گاو ، تعبیر خواب حمله گاو وحشی به انسان ، تعبیر خواب گاو حضرت یوسف در سایت پارسی زی . با ما همراه باشید.

گاو در خواب

دیدن گاو در خواب دارای معانی و تعابیر زیادی می باشد. در کشور هند گاو مورد ستایش قرار میگیرد و حیوانی ارزشمند است که غذای انسان را تامین می کند.
گاو حیوانی می باشد که دارای روزی و معیشت زیادی است. این حیوان با داشتن گوشت حلالش تعبیرش در خواب نعمت و برکت می باشد. به طور کلی در رویا خیرات و نعماتی که در طی روز به ما می رسد به صورت گاو دیده می شود.
اکثر معبرین تعبیر دیدن گاو در خواب را نیگو و خوب می انند به جز اینکه دسته گاوهای وحشی و شاخ دار در خواب دیده شود که حالت تهاجمی و جنگ دارند با این وجود باید از تعابیر خواب حیوانات وحشی به تعبیر خواب پرداخت که در ادامه ملاحظه می فرمایید.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب خرگوش ، سفید و قهوه ای و زخمی و بزرگ و وحشی در خانه قفس چیست

هر فردی امکان دارد گاو را در خواب ببیند بعضی امکان دارد گاو وحشی در خواب ببینند بعضی گاو های رنگی برای مثال معنی دیدن خواب گاو سیاه با معنی دیدن خواب گاو سفید متفاوت است. بعضی هم در هواب گاو مرده میبینند و یا گاو شیر ده در هر صورت این ها هرکدوممتفاوت و دارای تعبیر متفاوت است.

ابوعبدالله جعفر بن محمد صادق (ع) و همچنین ابوبکر محمد بن سیرین دیدن گاو در خواب تعبیرش را این چنین نقل کرده اند: اگر شخصی در خواب گاو ببیند اطاعت بی چون و چرا از دیگران و واکنش های غریزی درون هر فرد میباشد.

تعبیر دیدن گاو آرام در خواب

اگر در خواب گاوی ارام دیدین بیانگر این ست فکی می کنید شما را کمی محدود کرده اند و یا اینکه شغل شما انقدر سخت می باشد که توان ندارید تمام استعدادهای خود را شکوفا کنید.
امکان دارد که معنی آن این باشد که  زندگی شما وابسه به اشخاصی می باشد که شما را محدود کردند و ترس دارید با آنها مقابله و مبارزه کنید.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب سیب ، قرمز و سبز و زرد و درختی خوردن برای زن باردار

تعبیر دیدن گاو در حال زایمان

اگر فردی در گاو در حال زایمان را ببیند بیانگر این می باشد که خبرهای خوشایند و خوشبختی در تمام جنبه‌های زندگی او است.و اینکه در کاری که شروع کردین به انجام دادن موفق هستید و هر جا که برویدخوشبختی از آن شماست. الان زمان مناسبی می باشد برای کار جدید و کار کردن روی چیزی است که زمان زیادی در ارزوی ان هستید. همچنین علاوه بر خوشبختی باعث صلح و آرامش جاری در زندگی خانوادگی و روابط دوستانه شما نیرومندتر و صادقانه تر از قبل می شود. در کل دیدن گاو در حال زایمان در خواب نمادی بسیار مثبت است.

تعبیر خواب گاو و گوساله باهم

اگر شخصی در خواب گاو و گوساله باهم ببیند بیانگر این است که شخص دوست دارد بچه دار شود و آرزوی قلبی شما محقق شدن این رویا است.

تعبیر خواب گاو مرده

اگر شخصی در خواب گاو ببیند معنی خوبی ندارد. فرد در پایان کار خود به شکست می خورد و امکان دارد ماجرای ناخوشایندی را تجربه کنید.شاید مدتی بدشانسی بیاورید.کلن نمادی از یک نوع فاجعه یا مصیبتی است که به بار خواهد آمد.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب خروس ، سفید و قرمز و سیاه مرغ مرده کوچک و بزرگ چیست

یک گله گاو

اگر شخصی در خواب یک گله گاو ببیند  بیانگر این است که نیاز دارید در زندگی واقعی خود عضوی از یک گروه یا اجتماعی خاص باشید و همیشه خود را غریبه احساس می‌کردید و خودتان را تنها می‌دیدید.

ابوعبدالله جعفر بن محمد صادق (ع) دیدن گاو ماده در خواب را این گونه نقل می کنند:

 • فرمانروایی
 • مال و اموال
 • بزرگی
 • ریاست
 • سال خوب و نیکو

تعابیر کلی دیدن خواب از لوک اویتنهاو

 • دیدن گاو در خواب به معنی: نیکبختی در تجارت
 • کشتن گاو در خواب به معنی: کسب در آمد
 • گاوچرانی در خواب به معنی: مشکلات
 • گاو چاق در خواب به معنی: خوشبختی نزدیک
 • گاو لاغر در خواب به معنی: قیمت بالا
 • گوشت گاو در خواب به معنی: روابط حسنه با اطرافیان

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب کبوتر ، سفید و سیاه و چاهی و قهوه ای و مرده و سبز زخمی در خانه

گاو نر و گاو ماده

دیدن گاو نر و گاو ماده در خواب تعبیر خوب دارد احتمالا خانواده شما بزرگ تر می‌شود یا نوزادی در راه است. شدیدا با خانواده و حال خوب آن در ارتباط است. خوشبختی و خوش شانسی خانواده جاری خواهد شد و همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود.

ابوبکر محمد بن سیرین دیدن گاو حامله و یا آبستن در خواب را بیانگر امیدواری می داند.

گاوی در حال علف خوردن

اگر شخصی در خواب ببیند گاوی در حال خوردن علف و غذا می باشد تعبیر مثبتی دارد که معنی اصلی ان این است که در دوران پیش رویتان بخت و اقبال زیادی به شما روی می‌آورد. همچنین دیدن گاو در حال علف خوردن به این معنی هم می توان باشد که با پیشرفت و دارایی‌های مادی در ارتباط است.

حضرت دانیال (ع) تعبیر دیدن گاو در خواب را این گونه نقل می کنند: اگر شخصی در خواب ببیند گاو نری وارد خانه می شود به این معنی می باشد که خداوند درِ خیر و رحمت خودش را به روی تو باز می‌کند.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب مورچه ، سیاه و زرد و بالدار در خانه روی بدن دیدن و کشتن

حاج محمدکریم خان بن ابراهیم ظهیرالدوله بن مهدی قلی خان تعبیر دیدن گاو در خواب را این گونه نقل می کنند: اگر شخصی در خواب ببیند گاو نری وارد خانه یا کوچه وی شده است بیانگر خیر و برکت است.

محمد بن سیرین بصری تعبیر دیدن گاو در خواب را این گونه نقل می کنند: اگر شخصی در خواب ببیند گاو ماده‌ای وارد خانه اش شده است بیانگر این است که مال و نعمت به دست می اورد. اگر شخص در خواب ببیند گاو ماده‌ای خریده است و یا با و حرف می زند بیانگر این است که معاش و معیشت زندگانی تو بهتر و گسترده‌تر می شود. اگر ببینی گاو ماده‌ای گاو ماده‌ای را دوشیدی و شیر آن را می خورد بیانگر این است که مال و اموال اش زیادتر می شود.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 11 آذر 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پارسی زی و لینک مستقیم بلا مانع است.